Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Taisyklės

FIFALT virtualaus futbolo nuostatai

Žaidimo nustatymai

Half Length: 6 Mins
Game Speed: Normal
Squad Type: Online

Turnyro taisyklės

1. Turnyrinių lentelių sutrumpinimų reikšmės:
1.1. ŽR - žaista rungtynių.
1.2. P - pergalės.
1.3. L - lygiosios.
1.4. PR - pralaimėjimai.
1.5. ĮĮ - įmušti įvarčiai.
1.6. PĮ - praleisti įvarčiai.
1.7. ĮPĮS - įmuštų, praleistų įvarčių skirtumas.
2. Žaidžiant lygoje už pergalę komandai yra skiriami 3 taškai.
3. Žaidžiant lygoje už lygiąsias komandai yra skiriamas 1 taškas.
4. Žaidžiant lygoje už pralaimėjimą komandai yra skiriama 0 taškų.
5. Žaidžiant grupės etape už pergalę komandai yra skiriami 3 taškai.
6. Žaidžiant grupės etape už lygiąsias komandai yra skiriamas 1 taškas.
7. Žaidžiant grupės etape už pralaimėjimą komandai yra skiriama 0 taškų.
8. Jei grupės etapo pabaigoje ar lygos sezono pabaigoje, komandos turi po vienodą surinktų taškų skaičių, aukštesnė pozicija atitenka komandai, kurios įmuštų, praleistų įvarčių skirtumas yra didesnis grupės etape ar lygos sezone.
8.1. Jei įmuštų, praleistų įvarčių skirtumas taip pat yra lygus, aukštesnė pozicija atitenka komandai pelniusiai daugiau įvarčių grupės etape ar lygos sezone.
8.1.1. Jei pelnytų įvarčių kiekis taip pat yra lygus, aukštesnė pozicija atitenka komandai, kuri yra iškovojusi daugiau taškų tarpusavio rungtynėse.
8.1.1.1. Jei komandų tarpusavio rungtynėse yra iškovota po tiek pat taškų, aukštesnė pozicija atitenka komandai, kurios įmuštų, praleistų įvarčių skirtumas yra didesnis tarpusavio rungtynėse.
8.1.1.1.1. Jei komandų tarpusavio rungtynėse įmuštų, praleistų įvarčių skirtumas yra toks pat, aukštesnė pozicija atitenka komandai, kuri tarpusavio rungtynėse yra įmušusi daugiausiai įvarčių.
8.1.1.1.1.1. Jei komandų tarpusavio rungtynėse įmuštų įvarčių kiekis yra vienodas, tuomet FIFALT administracija traukia burtus, kurie nulemia, kuri komanda užims aukštesnę poziciją.
9. Žaidžiant atkrintamąsias rungtynes, kur reikia sužaisti 2 rungtynes, abiejų rungtynių rezultatai yra sumuojami.
9.1. Po antrųjų atkrintamųjų rungtynių pergalė atitenka tai komandai, kurios bendras rezultatas yra pranašesnis įmuštais įvarčiais.
9.2. Po antrųjų atkrintamųjų rungtynių, jei bendras rezultatas yra lygus, pergalė atitenka komandai, kuri yra įmušusi daugiau įvarčių išvykoje.
9.3. Po antrųjų atkrintamųjų rungtynių, jei bendras rezultatas yra lygus ir kiekviena komanda yra įmušusi po vienodą kiekį įvarčių išvykoje, yra žaidžiamos trečios pratęsimo rungtynės (trečioms rungtynėms pasibaigus lygiu rezultatu yra žaidžiamos ketvirtos rungtynės, joms pasibaigus lygiosiomis - penktos ir taip toliau, kol neišsiaiškinamas nugalėtojas).
9.3.1. Pratęsimas žaidžiamas namuose pas tą komandą, kuri atkrintamųjų rungtynių poroje yra nurodyta aukščiau.
10. Žaidžiant atkrintamąsias rungtynes, kurias sudaro vienos rungtynės, ir joms pasibaigus lygiosiomis yra žaidžiamos antros pratęsimo rungtynės (antroms rungtynėms pasibaigus lygiu rezultatu yra žaidžiamos trečios rungtynės, joms pasibaigus lygiosiomis - ketvirtos ir taip toliau, kol neišsiaiškinamas nugalėtojas).
10.1. Pratęsimas žaidžiamas namuose pas tą komandą, kuri atkrintamųjų rungtynių poroje yra nurodyta aukščiau.
11. Rungtynėms nutrūkus dėl susijungimo problemų, privaloma sužaisti tiek laiko, kiek jo buvo likę žaisti iki rungtynių pabaigos.
12. Rungtynėms nutrūkus dėl susijungimo problemų, privaloma toliau žaisti nuo to pačio rezultato, kuris buvo tuo momentu, kai dingo ryšys tarp žaidėjų.
13. Rungtynėms nutrūkus dėl susijungimo problemų ir vienam iš žaidėjų atsisakius tęsti toliau rungtynes, atsisakiusiam žaidėjui yra įskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 3 - 0 ir skiriamas įspėjimas.
14. Žaidėjui pabėgus iš mačo ir jo nepratęsus bei neužbaigus yra įrašomas techninis pralaimėjimas rezultatu 3-0 ir skiriamas įspėjimas.
15. Žaidėjui visiškai atsisakius žaisti rungtynes su kitu žaidėju yra skiriamas įspėjimas.
16. Žaidėjai per pirmąją sezono savaitę nesužaidę nei vienų rungtynių yra šalinami iš to sezono ir jiems yra skiriami 2 įspėjimai.
16.1. Žaidėjams pranešusiems iš anksto, jog per 1-ą savaitę negalės sužaisti rungtynių dėl svarbios priežasties, sužaidimo terminas jiems yra pratęsiamas ir nuobaudos nėra taikomos.
16.2. Žaidėjai pranešę per 1-ąją sezono savaitę, jog jie nebegalės ar nebenori dalyvauti turnyre bus pašalinti iš turnyro be papildomų nuobaudų.
17. Žaidėjai privalo per savaitę sužaisti minimaliai po 7-is mačus, nebent tam tikras etapas reikalauja mažiau mačų, tuomet reikia sužaisti tiek mačų per savaitę, iš kiek susideda etapas.
17.1. Žaidėjams pranešusiems iš anksto, jog per savaitę negalės sužaisti 7-ių rungtynių dėl svarbios priežasties, sužaidimo terminas jiems yra pratęsiamas ir nuobaudos nėra taikomos.
18. Žaidėjams, kurie per savaitę sužaidė mažiau nei 33% numatytų rungtynių, yra skiriami 2 įspėjimai.
19. Žaidėjams, kurie per savaitę sužaidė mažiau nei 50%, bet daugiau nei 33% numatytų rungtynių, yra skiriamas įspėjimas.
20. Jei sezone kažkas iš žaidėjų jau buvo įspėtas, sekančio aktyvumo patikra yra pradedama nuo įspėtų žaidėjų, o po to pereinama prie kitų dalyvių aktyvumo patikros, nes įspėto žaidėjo besitęsiantis neaktyvumas gali turėti įtakos, kito žaidėjo aktyvumui.
21. Žaidėjai surinkę 3 įspėjimus ar daugiau sezono metu yra diskvalifikuojami iš turnyro ir patenka į pašalintųjų sąrašą. Visi rezultatai prieš juos yra anuliuojami.
22. Žaidėjams už nesužaistas atkrintamąsias rungtynes yra skiriamas 1 įspėjimas.
23. Nepavykstant susisiekti su varžovu FIFALT Facebook puslapyje, FIFALT PS4 Communities ar PS4 asmeninėmis žinutėmis, reikia bandyti su juo susisiekti forumo temoje Dalyvių paieška.
24. Nediskvalifikuotiems žaidėjams, kurie nesužaidė visų rungtynių iki sezono pabaigos ir nesivadovavo 23 turnyro taisyklių taisykle, yra įrašomos pagal aktyvumą: techninės pergalės, techniniai pralaimėjimai arba abipusiai techniniai pralaimėjimai.
24.1. Technines pergales gauna sezono pabaigoje daugiau rungtynių sužaidę žaidėjai prieš mažiau rungtynių sužaidusius žaidėjus.
24.2. Abipusiai techniniai pralaimėjimai yra įskaitomi abejoms pusėms, kai sužaistų rungtynių skaičius sezono pabaigoje yra vienodas.
25. Dalyviams, nurodžiusiems žaidėjų įmušusių įvarčius pavardes nesuprantamai, yra skiriamas įspėjimas.
26. Dalyviams, išvis nenurodžiusiems žaidėjų įmušusių įvarčius, yra skiriamas įspėjimas.
27. Žaidėjai bandantys suklastoti rungtynių rezultatus ar jų statistiką yra šalinami iš turnyro be galimybės sugrįžti į FIFALT organizuojamus turnyrus.
28. Prasidėjus rungtynėms ir jaučiant žaidimo strigimą, rekomenduojama iš karto nutraukti mačą ir bandyti išspręsti kilusią problemą patiems arba kreiptis į FIFALT administraciją.
29. Pajutus žaidimo strigimą žaidimo metu, rekomenduojama iš karto nutraukti mačą ir bandyti išspręsti kilusią problemą patiems arba kreiptis į FIFALT administraciją. Tokiu atveju rungtynės toliau yra žaidžiamos skaičiuojant rezultatą nuo tokio, koks jis buvo nutraukiant rungtynes bei žaidžiama tiek laiko kiek buvo likę iki rungtynių pabaigos.
30. Sužaidus rungtynes iki galo nepaisant žaidimo trikdžių, rungtynių rezultatas yra užskaitomas ir pretenzijos nėra priimamos.
31. Apie dalyvius, su kuriais žaidžiant yra jaučiamas žaidimo strigimas, prašome pranešti forumo temoje Dalyviai, su kuriais žaidžiant stringa žaidimas.
31.1. FIFALT žaidimo trikdžių komisija sužais testavimo mačus su dalyviu, su kuriuo galimai yra jaučiamas strigimas žaidimo metu, kad galėtų išsiaiškinti problemos realumą.
31.1.1. Komisijai patvirtinus, kad su dalyviu yra jaučiamas strigimas žaidimo metu, dalyvis yra pašalinamas iš organizuojamų FIFALT turnyrų ir sugrįžti galės tik pateikęs interneto greičio testo duomenis, kuriuose duomenų gavimo ir duomenų išsiuntimo greičiai turi būti atitinkamai nemažesni, kaip 3 Mb/s ir 1 Mb/s.
32. Pasibaigus sezonui, turnyre žaidėjai užėmę 1-3 vietas įgyja teisę rinktis komandas kitam sezonui pirmi (jei kitas sezonas vyks ne su FUT komandomis).
32.1. Pirmas komandą renkasi turnyro nugalėtojas.
32.2. Antras komandą renkasi dalyvis turnyre užėmęs 2 vietą.
32.3. Trečias komandą renkasi dalyvis turnyre užėmęs 3 vietą.
32.4. Dalyviui atsisakius toliau dalyvauti turnyre, kuris turnyre užėmė 1, 2 ar 3 vietą, teisė rinktis komandą vietoj jo nėra perleidžiama žemesnę vietą užėmusiam dalyviui.

Turnyrai ir jų sistemos

1. Ultimate Team lyga
1.1. Lygoje žaidžiama su Ultimate Team komandomis.
1.2. Į Ultimate Team lyga gali registruotis iki 20-ies žaidėjų.
1.3. Lyga nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į lyga užsiregistravo mažiau negu 3 žaidėjai.
1.4. Lyga susideda iš 1 etapo.
1.5. Lyga susideda iš 1 grupės.
1.6. Jei lygoje dalyvauja nuo 3 iki 9 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 4 kartus su kiekviena lygos komanda, 2 namų ir 2 išvykos rungtynes.
1.7. Jei lygoje dalyvauja nuo 10 iki 14 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 3 kartus su kiekviena lygos komanda, 2 namų ir 1 išvykos rungtynes arba 1 namų ir 2 išvykos rungtynes.
1.7.1. Namų ir išvykos rungtynių turi būti sužaista vienodai, tačiau priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti sužaista ir vienomis rungtynėmis daugiau namuose arba išvykoje.
1.8. Jei lygoje dalyvauja nuo 15 iki 20 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 2 kartus su kiekviena lygos komanda, namų ir išvykos rungtynes.
2. Elitinė lyga
2.1. Lygoje žaidžiama su klubinėmis komandomis.
2.2. Į Elitinę lyga gali registruotis iki 20-ies žaidėjų.
2.3. Lyga nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į lyga užsiregistravo mažiau negu 3 žaidėjai.
2.4. Lyga susideda iš 1 etapo.
2.5. Lyga susideda iš 1 grupės.
2.6. Jei lygoje dalyvauja nuo 3 iki 9 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 4 kartus su kiekviena lygos komanda, 2 namų ir 2 išvykos rungtynes.
2.7. Jei lygoje dalyvauja nuo 10 iki 14 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 3 kartus su kiekviena lygos komanda, 2 namų ir 1 išvykos rungtynes arba 1 namų ir 2 išvykos rungtynes.
2.7.1. Namų ir išvykos rungtynių turi būti sužaista vienodai, tačiau priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti sužaista ir vienomis rungtynėmis daugiau namuose arba išvykoje.
2.8. Jei lygoje dalyvauja nuo 15 iki 20 žaidėjų, kiekviena komanda turi sužaisti po 2 kartus su kiekviena lygos komanda, namų ir išvykos rungtynes.
3. FIFALT taurė
3.1. Taurė yra žaidžiama su klubinėmis komandomis.
3.2. Taurėje gali dalyvauti neribotas žaidėjų skaičius.
3.3. Taurė nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į jį užsiregistravo mažiau negu 4 žaidėjai.
3.4. Taurė susideda mažiausiai iš 2 etapų.
3.5. Taurė susideda iš atkrintamųjų rungtynių etapų.
3.6. Kiekviename taurės atkrintamųjų rungtynių etape kiekviena atkrintamųjų rungtynių pora turi sužaisti po 1 kartą.
5. Ultimate Team taurė
5.1. Taurė yra žaidžiama su Ultimate Team komandomis.
5.2. Taurėje gali dalyvauti neribotas žaidėjų skaičius.
5.3. Taurė nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į jį užsiregistravo mažiau negu 4 žaidėjai.
5.4. Taurė susideda mažiausiai iš 2 etapų.
5.5. Taurė susideda iš atkrintamųjų rungtynių etapų.
5.6. Kiekviename taurės atkrintamųjų rungtynių etape kiekviena atkrintamųjų rungtynių pora turi sužaisti po 1 kartą.
5. FIFALT čempionatas
5.1. Čempionate yra žaidžiama su klubinėmis komandomis.
5.2. Finaliniame etape gali dalyvauti iki 32 žaidėjų.
5.3. Čempionatas nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į jį užsiregistravo mažiau negu 6 žaidėjai.
5.4. Čempionatas, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, gali susidėti iš 3, 4 ar 5 etapų.
5.5. Čempionato etapai:
5.5.1. Grupės.
5.5.2. Aštuntfinaliai.
5.5.3. Ketvirtfinaliai.
5.5.4. Pusfinaliai.
5.5.5. Rungtynės dėl 3 vietos ir finalas.
5.6. Čempionato grupių etape kiekviena komanda turi sužaisti po 2 kartus, namuose ir svečiuose, su kiekviena grupės komanda.
5.7. Čempionato aštuntfinalių etape kiekviena aštuntfinalio pora turi sužaisti po 2 kartus, namų ir išvykos rungtynes.
5.8. Čempionato ketvirtfinalių etape kiekviena ketvirtfinalio pora turi sužaisti po 2 kartus, namų ir išvykos rungtynes.
5.9. Čempionato pusfinalių etape kiekviena pusfinalio pora turi sužaisti po 2 kartus, namų ir išvykos rungtynes.
5.10. Čempionato rungtynėse dėl 3 vietos ir finale rungtynių dėl 3 vietos pora ir finalo pora turi sužaisti po 1 kartą.
6. Pasaulio čempionatas
6.1. Čempionate yra žaidžiama su rinktinėmis.
6.2. Finaliniame etape gali dalyvauti iki 32 žaidėjų.
6.3. Čempionatas nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į jį užsiregistravo mažiau negu 6 žaidėjai.
6.4. Čempionatas, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, gali susidėti iš 3, 4 ar 5 etapų.
6.5. Čempionato etapai:
6.5.1. Grupės.
6.5.2. Aštuntfinaliai.
6.5.3. Ketvirtfinaliai.
6.5.4. Pusfinaliai.
6.5.5. Rungtynės dėl 3 vietos ir finalas.
6.6. Čempionato grupių etape kiekviena komanda turi sužaisti po 1 kartą su kiekviena grupės komanda.
6.7. Čempionato aštuntfinalių etape kiekviena aštuntfinalio pora turi sužaisti po 1 kartą.
6.8. Čempionato ketvirtfinalių etape kiekviena ketvirtfinalio pora turi sužaisti po 1 kartą.
6.9. Čempionato pusfinalių etape kiekviena pusfinalio pora turi sužaisti po 1 kartą.
6.10. Čempionato rungtynėse dėl 3 vietos ir finale rungtynių dėl 3 vietos pora ir finalo pora turi sužaisti po 1 kartą.
7. FIFALT Specialioji taurė
7.1. Taurėje yra žaidžiama su rinktinėmis arba klubinėmis komandomis
7.2. Į taurę gali registruotis tik tie žaidėjai, kurie neturi įspėjimų.
7.3. Finaliniame etape gali dalyvauti iki 8 žaidėjų.
7.4. Taurė nestartuoja ir registracijos terminas yra pratęsiamas, jei į ją užsiregistravo mažiau negu 6 žaidėjai.
7.5. Taurė susideda iš 3-jų etapų.
7.6. Taurės etapai:
7.6.1. Grupės.
7.6.2. Pusfinaliai.
7.6.3. Rungtynės dėl 3-ios vietos ir finalas.
7.7. Taurės grupių etape kiekviena komanda turi sužaisti po 1 kartą su kiekviena grupės komanda, jei žaidžiama su rinktinėmis ir po 2 kartus, namuose ir svečiuose, su kiekviena kita komanda, jei žaidžiama su klubinėmis komandomis.
7.8. Taurės pusfinalių etape kiekviena pusfinalio pora turi sužaisti po 1 kartą, jei žaidžiama su rinktinėmis ir po 2 kartus, namuose ir svečiuose, jei žaidžiama su klubinėmis komandomis.
7.9. Taurės rungtynėse dėl vietos ir finale rungtynių dėl 3 vietos pora ir finalo pora turi sužaisti po 1 kartą.
7.10. Taurės nugalėtojas įgyja teisę dalyvauti kitos FIFALT Specialiosios taurės finaliniame etape, bet jam atsisakius dalyvauti kitoje FIFALT Specialiojoje Taurėje ši teisė atitenka antrajai vietai, o jai atsisakius, trečiajai ir taip toliau.

Žaidėjų reitingavimo sistema

1. Pagal žaidėjų reitingą yra sudarinėjami pajėgumo krepšeliai burtų traukimui į turnyrus, kuriems yra reikalinga, jog komandos būtų suskirstytos į grupes ar poras.
2. Reitingas atnaujinamas kas sezoną.
3. Reitingo lentelėje surašyti yra paskutinių sezono rungtynių duomenys.
4. Kiekvienas naujas žaidėjas reitinge turi 1500 taškų.
5. Reitingo apskaičiavimo formulė PLPR*TSR*VPR*TER.
5.1. Reitingo lentelės sutrumpinimų reikšmės:
5.1.1. PLPR - pergalės, lygiųjų, pralaimėjimo reikšmė.
5.1.2. TSR - turnyro svarbos reikšmė.
5.1.3. VPR - varžovo pajėgumo reikšmė.
5.1.4. TER - turnyre etapo reikšmė.
5.1.5. RPPNPS - reitingo pozicijos pokytis nuo praėjusio sezono.
6. Pergalės, lygiųjų, pralaimėjimo reikšmės:
6.1. Pergalė - 3.
6.2. Lygiosios - 1.
6.3. Pralaimėjimas - -1.
7. Turnyrų svarbos reikšmės:
7.1. Ultimate Team lyga - 1,0.
7.2. Elitinė lyga - 1,0.
7.3. FIFALT taurė - 1,5.
7.4. FIFALT Ultimate Team taurė - 1,5.
7.5. FIFALT Specialioji taurė - 2,0.
7.6. FIFALT čempionatas - 2,5.
7.7. Pasaulio čempionatas - 2,5.
8. Varžovo pajėgumo reikšmė priklauso nuo varžovo pozicijos reitinge ir rungtynių baigties.
8.1. Rungtynėms pasibaigus pergale:
8.1.1. Jei varžovas reitinge yra 4 arba daugiau pozicijų aukščiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi pozicijų skirtumui nuo varžovo.
8.1.2. Jei varžovas reitinge yra 1, 2 arba 3 pozicijomis aukščiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 4.
8.1.3. Jei varžovas reitinge užima žemesnę poziciją, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 3.
8.2. Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis:
8.2.1. Jei varžovas reitinge yra 4 arba daugiau pozicijų aukščiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 3.
8.2.2. Jei varžovas reitinge yra 1, 2 arba 3 pozicijomis aukščiau arba žemiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 2.
8.2.3. Jei varžovas reitinge yra 4 arba daugiau pozicijų žemiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 1.
8.3. Rungtynėms pasibaigus pralaimėjimu:
8.3.1. Jei varžovas reitinge užima aukštesnę poziciją, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 1.
8.3.2. Jei varžovas reitinge yra 1, 2 arba 3 pozicijomis žemiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi 3.
8.3.3. Jei varžovas reitinge yra 4 arba daugiau pozicijų žemiau, tuomet varžovo pajėgumo reikšmė lygi pozicijų skirtumui nuo varžovo.
9. Turnyre pasiekto etapo reikšmės:
9.1. Turnyro su vieno etapo sistema reikšmė - 1,0.
9.2. Turnyro su dviem etapais reikšmės:
9.2.1. Pirmo etapo reikšmė - 0,9.
9.2.2. Antro etapo reikšmė - 1,0.
9.3. Turnyro su trim etapais reikšmės:
9.3.1. Pirmo etapo reikšmė - 0,8.
9.3.2. Antro etapo reikšmė - 0,9.
9.3.3. Trečio etapo reikšmė - 1,0.
9.4. Turnyro su keturiais etapais reikšmės:
9.4.1. Pirmo etapo reikšmė - 0,7.
9.4.2. Antro etapo reikšmė - 0,8.
9.4.3. Trečio etapo reikšmė - 0,9.
9.4.4. Ketvirto etapo reikšmė - 1,0.
9.5. Turnyro su penkiais etapais reikšmės:
9.5.1. Pirmo etapo reikšmė - 0,6.
9.5.2. Antro etapo reikšmė - 0,7.
9.5.3. Trečio etapo reikšmė - 0,8.
9.5.4. Ketvirto etapo reikšmė - 0,9.
9.5.5. Penkto etapo reikšmė - 1,0.

Bendrosios taisyklės

1. Žaidėjų gautas įspėjimas pasinaikina po 1 mėnesio.
1.1. Per 1 mėnesį pasinaikina tik 1 įspėjimas.
2. Gavus antrą įspėjimą dar nepasinaikinus pirmajam, įspėjimo pasinaikinimo data skaičiuojama nuo antro gauto įspėjimo datos.
3. Surinkus 3 įspėjimus žaidėjas yra pašalinamas iš FIFALT organizuojamų turnyrų iki tol, kol bus sumokėta 3 eurų bauda, o visi sukaupti įspėjimai naikinasi pagal 1 bendrųjų taisyklių taisyklę.
3.1. Sumokėti pinigai už baudą skiriami tinklalapio priežiūrai.
4. Žaidėjams, kurie yra pašalinti iš FIFALT organizuojamų turnyrų ir bando į juos patekti registruodamiesi nauju naudotojo vardu, bus panaikinta prieiga prie tinklalapio.
5. Žaidėjams, kurie yra pašalinti iš FIFALT organizuojamų turnyrų be teisės sugrįžti ir bando į jį patekti registruodamiesi nauju naudotojo vardu, bus panaikinta prieiga prie tinklalapio.
6. Naudotojams, bandantiems piktybiškai pakenkti turnyro tinklalapiui ar turnyro eigai, bus panaikinta prieiga prie tinklalapio.
7. Naudotojams, reklamuojantiems kitus tinklalapius FIFALT aplinkoje, bus panaikinta prieiga prie tinklalapio.
8. Už kitų tinklalapio naudotojų įžeidinėjimą FIFALT aplinkoje yra skiriamas įspėjimas.
9. Už netinkamą elgesį FIFALT aplinkoje yra skiriamas įspėjimas.